Jesteś tutaj: Strona główna » Regulamin
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego. - SZADE

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Zakład Usługowo – Produkcyjno – Handlowy „AD-SZYK” – Adamczyk Wiesław

  ul. Parkowa 10
     43-430 SKOCZÓW
     tel/faks  (33) 853 05 35
     tel. 501 553 086
  www.szade.pl
 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail:
  sklep@szade.pll
  - telefonicznie lub faksem (33) 853 05 35

 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 2. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 6. Z.U.P.H. „AD-SZYK” zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 7. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zamówienia poniżej kwoty 200,00 zł brutto nie będą realizowane.
 9. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 11. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) oraz niezbędne karty gwarancyjne. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie faksem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy (nasz numer faksu: 33 853 05 35).
 12. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji od 3 do 6 miesięcy.
 13. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem (przedpłatą).
 14. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 501 553 086 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 15. Podczas dokonywania przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
  Z.U.P.H. „AD-SZYK” -  Adamczyk Wiesław: PKO BP
  nr rachunku: 22 1020 1390 0000 6302 0022 0780.

  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
  - Po dokonaniu wpłaty należy faksem przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na numer faksu: (33) 853 05 35
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania faksem potwierdzenia wpłaty na konto .U.P.H. „AD-SZYK” -  Adamczyk Wiesław
 16. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 17. Przy zamówieniach o wartości powyżej 1000 zł koszt przesyłki pokrywa firma „AD-SZYK”.
 18. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 19. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 553 086.
 20. Z.U.P.H. „AD-SZYK” -  Adamczyk Wiesław zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Copyrights © adszyk.pl   –   Realizacja: